Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

SKU: 21.99.8703-5 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Cumpara Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703 pret bun Online Astazi

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Modalități Plata si Livrare

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.

  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.

  • Verificare Colet Înainte de plată

  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

La livrările efectuate cu servicii de curierat, termenele de predare pot fi modificate în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada Omnicron sau sărbători precum Black Friday, {Sărbători de Crăciun etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs al: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 8th august 2022

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

siteul nostru nu poate asigura exactitatea totala a informațiilor postate in siteul nostru și nici furnizarea în totalitate a datelor de către comercianți. Drept urmare, din cauza tipului activităților siteul nostru ca fiind un promotor al unor societăți comerciale terțe, în cazul unor nepotriviri între datele postate pe siteul nostru sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale obligartorii pentru comercializare apartin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preturi in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

siteul nu contine rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Astfel siteul nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Produse asemanatoare Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Informații suplimentare

Brand