Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode M-M Aqua, Delock 86890

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.
Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex >  1 x mama SC Simplex
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxH): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: aqua
• Dimensiuni (LxlxH): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber
SKU: 86890 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Ai Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode M-M Aqua, Delock 86890 pret mic Online Acum

Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode M-M Aqua, Delock 86890

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.
Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex >  1 x mama SC Simplex
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxH): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: aqua
• Dimensiuni (LxlxH): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber

Modalități Plata si Livrare

Platesti online cu cardul sau la livrare ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru livrările realizate prin servicii de curierat, termenele de livrare pot fi modificate în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada Omnicron si sărbători precum Black Friday, Sărbători de Crăciun etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs al: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 27th ianuarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul nostru nu poate garanta exactitatea completă a datelor postate in siteul și nici oferirea completa a informațiilor de către comercianți. Prin urmare, din cauza tipului activităților siteul ca fiind un promotor al unor companii terțe, în cazul unor discrepanțe între datele postate pe siteul sau bannerele acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte proceduri legale necesare pentru punera in vanzare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate contin toate taxele, preturi in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Acest site nu are sectiune “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Asemenea cu Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode M-M Aqua, Delock 86890

Informații suplimentare

Brand