Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86891

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.
Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex > 1 x mama SC Simplex
• Pentru fibra multi-mode OM4
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxH): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura în stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: violet
• Dimensiuni (LxlxH): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber
SKU: 86891 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Ai Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86891 pret mic Online Acum

Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86891

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.
Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex > 1 x mama SC Simplex
• Pentru fibra multi-mode OM4
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxH): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura în stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: violet
• Dimensiuni (LxlxH): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber

Modalități Plata si Livrare

Platesti online cu cardul sau la livrare ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

La comenzile realizate prin servicii de curierat, perioadele de predare pot fi depășite în funcție de fluxurile curierilor parteneri in perioada Omnicron sau sărbători precum de Paște etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Un produs expus de: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 27th ianuarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Acest site nu poate asigura exactitatea completă a datelor afișate pe siteul și nici furnizarea completa a informațiilor de către comercianți. Prin urmare, datorită naturii activităților siteul ca fiind un promotor al unor societăți comerciale terțe, în cazul unor dezacorduri între informațiile afișate pe siteul sau bannerele siteului și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte proceduri legale obligartorii pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul nu contine rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Produse similare cu Cupla fibra optica cu protectie laser SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86891

Informații suplimentare

Brand