Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86834

Acest modul Keystone cu LC Duplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex mama >  1 x LC Duplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

SKU: 86834 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Achizitioneaza Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86834 pret mic Online Astazi

Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86834

Acest modul Keystone cu LC Duplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex mama >  1 x LC Duplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

Modalități Plata si Livrare

Platesti online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

La livrările realizate prin servicii de curierat, perioadele de livrare pot fi depășite în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada Omnicron si sărbători precum 1 Iunie etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs al: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 5th februarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul acesta nu poate asigura exactitatea completă a informațiilor postate in siteul acesta și nici furnizarea completa a datelor de către comercianți. Drept urmare, din cauza tipului activităților siteul acesta ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor nepotriviri între datele postate pe siteul acesta sau bannerele acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru vanzare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru comercializare apartin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate contin toate taxele, preț in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul nostru nu contine sectiune “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nostru nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Aidoma cu Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86834

Informații suplimentare

Brand