Modul keystone SC Simplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86832

Acest modul Keystone cu SC Simplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x SC Simplex mama >  1 x SC Simplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

SKU: 86832 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Achizitioneaza Modul keystone SC Simplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86832 pret super Online Astazi

Modul keystone SC Simplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86832

Acest modul Keystone cu SC Simplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x SC Simplex mama >  1 x SC Simplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

Modalități Plata si Livrare

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru livrările efectuate cu servicii de curierat, perioadele de predare pot fi modificate în funcție de fluxurile curierilor parteneri in perioada COVID-19 si sărbători precum 1 Iunie etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs de la: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 5th februarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul nu poate oferii exactitatea totala a informațiilor afișate pe siteul nostru și nici oferirea completa a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, din cauza naturii activităților siteul nostru ca fiind un promotor al unor companii terțe, în cazul unor nepotriviri între datele afișate pe siteul nostru sau bannerele acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru vanzare, originalitatea produselor cât și alte proceduri legale obligartorii pentru punera in vanzare apartin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul acesta nu contine rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Astfel siteul acesta nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Alte produse de acest fel cu Modul keystone SC Simplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86832

Informații suplimentare

Brand