Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. 

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex > 1 x mama SC Simplex

• Pentru fibra multi-mode OM4
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: violet
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Pachetul contine:
• 4 x cuple SC Simplex

SKU: 85995 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Ai Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995 pret bun Online Astazi

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995

Cu aceasta cupla SC Simplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. 

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Simplex > 1 x mama SC Simplex

• Pentru fibra multi-mode OM4
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: violet
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Pachetul contine:
• 4 x cuple SC Simplex

Modalități Plata si Livrare

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.

  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.

  • Verificare Colet Înainte de plată

  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru livrările realizate prin servicii de curierat, perioadele de predare pot fi depășite în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada COVID-19 si sărbători precum Black Friday, {Sărbători de Crăciun etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Un produs expus de: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 9th august 2022

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

siteul acesta nu poate garanta exactitatea totala a datelor afișate in siteul acesta și nici oferirea în totalitate a datelor de către comercianți. Prin urmare, din cauza naturii activităților siteul acesta ca fiind un promotor al unor companii terțe, în cazul unor nepotriviri între datele afișate pe siteul acesta sau reclamele acestui site și cele postate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru punera in vanzare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile postate includ toate taxele, preturi in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

siteul nostru nu contine rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nostru nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Din gama cu Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995

Informații suplimentare

Brand