Set 4 buc cupla LC – LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni cu fibre optice.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Nota: Cupla este potrivita pentru cutiile de conectare de fibre optice Delock 85921 si 85922.

Specificatii
• Conectori:  1 x LC Duplex mama > 1 x LC Duplex mama

• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 35,6 x 14,8 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• 4 x cuple LC Duplex

SKU: 85924 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Achizitioneaza Set 4 buc cupla LC – LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924 pret super Online Astazi

Set 4 buc cupla LC – LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni cu fibre optice.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Nota: Cupla este potrivita pentru cutiile de conectare de fibre optice Delock 85921 si 85922.

Specificatii
• Conectori:  1 x LC Duplex mama > 1 x LC Duplex mama

• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 35,6 x 14,8 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• 4 x cuple LC Duplex

Modalități Plata si Livrare

Plata online cu cardul sau la livrare ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru comenzile realizate cu servicii de curierat, termenele de livrare pot fi depășite în funcție de fluxurile curierilor parteneri in perioada Omnicron si sărbători precum Black Friday, Sărbători de Crăciun etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Un produs expus de: conectica.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 27th ianuarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul nu poate garanta exactitatea totala a informațiilor afișate pe siteul și nici furnizarea în totalitate a datelor de către comercianți. Drept urmare, datorită tipului activităților siteul ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe siteul sau reclamele acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru vanzare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale obligartorii pentru punera in vanzare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preturi in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul acesta nu are rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nostru nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Similar cu Set 4 buc cupla LC – LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924

Informații suplimentare

Brand